(bi_özet gayrimenkul) gazetesinin 4. SAYISI Çıktı!

bi_özet - Sektörel Gündemin Özeti

Gayrimenkulde nitelikli üretimi teşvik etmek üzere yola çıkan bi_özet gayrimenkul gazetesinin 4. Sayısı bugün (7 Mart 2018) DÜNYA gazetesinin okurları ile buluşuyor.

Uzmanlardan sektör değerlendirmeleri ve görüşlerle beslenen zengin içeriği ile okuyucusuna güvenilir bilgi sunmayı hedefleyen bi_özet gayrimenkul’de Engin Başaran, Ersun Bayraktaroğlu, Suat Dolu, Ayşe Hasol, Halil İmamoğlu, Erdem Kaşıkçıoğlu, Umut Saçan ve Makbule Yönel Maya, gibi uzman isimler tüketici hakları, vergi, marka iletişimi, mimarlık, sağlık, yaşam alanlarında güvenlik, hukuk gibi konular üzerine köşe yazıları ile yer alıyor.

Bu sayıda Engin Başaran köşesinde, tüketicinin konut alırken nelere dikkat etmesi gerektiğini anlatıyor. Ersun Bayraktaroğlu, gerçek kişilerin Gayrimenkul Sermaye İradı ve alım satım kazançlarının beyanı konusunu, Suat Dolu ise hukuk uyuşmazlıklarında arabuluculuk kavramı ve kapsamını ele alıyor. Makbule Yönel Maya, sektörün geleceğine yönelik değerlendirmeler sunuyor.  Umut Saçan, konut projelerinin pazarlanmasında kullanılan farklı mecralardan, Ayşe Hasol kentsel planlamada yeşil alanlardan, Prof. Dr. Erdem Kaşıkçıoğlu yaşam mekanlarımızda elektromenyetik dalgaların zararlarından…

View original post 300 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s