3. İnşaat Yönetimi Zirvesi 13 Nisan’da!

İstanbul Proje Yönetim Derneği’nin (İPYD) bu sene 3. kez düzenlediği İnşaat Yönetimi Zirvesi, 13 Nisan 2019 Cumartesi günü Dinamikler 2019 Kongresi kapsamında Hilton Kozyatağı İstanbul Hotel’de gerçekleşecek.


Bu sene 20. kez düzenlenecek olan Dinamikler Kongresi’nin ardından gerçekleştirilecek Dinamik İnşaat Yönetimi Zirvesi, dijitalleşme ile inşaat sektöründe gitgide artan teknoloji kullanımını ve yeni metodolojileri ele almayı, bu teknolojik dönüşüme sektörün nasıl hazırlanabileceğini konuşmayı amaçlıyor.

İnşaatta dijitalleşme, BIM, yapay zekâ, coğrafi konum, büyük veri, veri görselleştirme ve raporlama, modüler inşaat, yalın inşaat yönetimi gibi çalışma biçimlerini değiştiren yönelimlerin konu edileceği Zirve, bu alanlarda akademiden ve sektörden yerli ve yabancı konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek.

İnşaat sektöründeki gelişmeleri takip eden, bu konuda neler yapılması gerektiğini sorgulayan, yeni teknoloji ve metodolojiler hakkında uzman görüşlerini dinlemek isteyen tüm katılımcılara açık olan Zirve’ye başvurmak için web sitesindeki katılım formunun doldurulması gerekiyor.

www.dinamikler.org/insaat.asp

bi_özet gayrimenkul| Mart 2019

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s