PNR.İstanbul’un ilk Etkinliği “Exchange: New” David Gianotten ve Melike Altınışık’ı Ağırlıyor!


Yapı sektörüne yönelik profesyonel iletişim ağı ve araştırma platformu PNR.İstanbul, Binat İletişim&Danışmanlık ve Yapı Medya İletişim’in ortak projesi olarak hayata geçirildi.


Güçlü kültürel ve coğrafi bağlamıyla İstanbul’u merkez alarak Anadolu’dan Avrupa’ya ve dünyaya yayılan PNR.İstanbul; ikili iş görüşmelerinden oluşan “Face to Face”, gündemdeki konuları odağına alarak tartışmaya açan “Focus”, yeni pazar olanaklarının konuşulduğu “Forum”, iş deneyimlerinin aktarıldığı “Exchange” ve kapsamlı raporlardan oluşan “Research” gibi alt programlarıyla deneyime ve araştırmaya dayalı bilgi üretimini ve bu bilgilerin en hızlı, en etkili şekilde profesyonellerle paylaşılmasını hedefliyor.

PNR.İstanbul platformunun ilk etkinliği PNR.İstanbul Exchange, “New” başlığıyla 3 Nisan 2019, Çarşamba günü 17:30-20:30 saatleri arasında SALT Galata-Oditoryum’da gerçekleşecek. Küresel ölçekte tanınmış mimarlar David Gianotten ve Melike Altınışık gelişen teknolojilerin yapı dünyasını nasıl değiştirdiğine, sınırlara bağımlı kalmayan mimarlık pratiğinin yükselen pazarlarına dair “yeni” deneyimlerini paylaşacak. OMA’nın organizasyonel ve finansal yönetimi, iş ve pazar geliştirme stratejilerinden sorumlu yöneticisi Gianotten; Asya, Avustralya ve Avrupa’da devam eden mimari ve kentsel tasarım projelerini; Altınışık ise robotların üreteceği, dünyanın ilk Robot Bilimi Müzesi projesini anlatacak.

PNR.İstanbul kapsamında 26 Nisan’da İstanbul Deniz Müzesi’nde “Face to Face” görüşmeleri ve Saffet Bekiroğlu’nun deneyimlerini aktaracağı
“Exchange II” gerçekleşecek. PNR.İstanbul 26-27 Nisan tarihlerinde düzenlenecek Sancaklar Camisi ve Beyazıt Kütüphanesi ziyaretini de içeren İstanbul gezisi “Explore” ile devam edecek. | http://www.pnristanbul.com

bi_özet gayrimenkul| Mart 2019