(bi_özet gayrimenkul) YENİ Sayısında Otel Yapılarına Odaklanıyor!

bi_özet - Sektörel Gündemin Özeti

Gayrimenkul haberleri, köşe yazarları, söyleşiler, özel bölümler ve yenilikçi ürün tanıtımları ile zengin bir içeriğe sahip olan bi_özet gayrimenkul yeni sayısında “Otel Yapılarında Yenileme” konusuna odaklanıyor.

13-16 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen InnDESIGN – Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı’nın iletişim destekçisi olan bi_özet gayrimenkul, etkinlikten haberlerin yanı sıra Tasarımcı Sokağı katılımcısı olan mimarlar ve iç mimarlar ile söyleşilere yer verecek.

“Otel Yapılarında Yenileme” konusu diğer içeriklerle de desteklenecek. Otellerde güvenlik, otel değerleme üzerine köşe yazıları; otel yapılarında kullanılan yenilikçi malzemelere yer veren ürün tanıtımlarının yanı sıra “Asansör ve Yürüyen Merdivenler” ve “Aydınlatma” özel bölümlerinde de bu konu işlenecek. Her sayıda farklı bir şehrin emlak durumunu araştıran Emlak Soruşturması bölümü de bu sayıda turizm yapılarıyla öne çıkan Antalya’ya konuk olacak.

“Otel Yapılarında Yenileme” konusunun yanı sıra gazetede her zamanki gibi sektörden güncel haberler yer alacak. Engin Başaran, Ersun Bayraktaroğlu, Banu Binat, Ayşe Hasol, Ece…

View original post 79 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s