(bi_özet gayrimenkul) Çıktı: Köşe Yazıları, Söyleşiler ve Özel Haberlerle “Otel Yapılarında Yenileme”

bi_özet - Sektörel Gündemin Özeti

Gayrimenkul haberleri, köşe yazarları, söyleşiler, özel bölümler, yenilikçi ürün ve proje tanıtımları ile zengin bir içeriğe sahip olan bi_özet gayrimenkul’ün “otel yapılarında yenileme” konusuna odaklanan yeni sayısı çıktı.

Bu sayı 13-16 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen “InnDESIGN – Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı”nı; 10-13 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan MIPIM’i  ve Antalya emlak soruşturmasını manşete alıyor.

“Otel Yapılarında Yenileme” konusu bu temayla gerçekleşen InnDesign etkinliğine özel etkinlik özeti ve katılımcı söyleşilerinden oluşan kapsamlı bir içeriğin yanı sıra köşe yazıları ve özel bölümlerle de destekleniyor.

Bu sayıda Banu Binat turizmin gayrimenkul sektörüne etkisine odaklanıyor; Makbule Yönel Maya otel değerlemelerinde değişen trendleri anlatıyor; Kübra Sevingen iş sağlığı ve güvenliği konusunu turizm sektörü özelinde inceliyor; Ayşe Hasol  ise yenileme konusuna mimarlık perspektifinden bakıyor. “Otel Yapılarında Yenileme” konusunun yanı sıra köşe yazarları bu sayıda da sektörün gündemindeki ve gündelik yaşamın odağındaki konuları ele…

View original post 169 kelime daha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s